Вхід до системи оплат online
Комерційна пропозиція

ПрАТ «ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС» - більше 23 років здійснює свою діяльність з прийому платежів від населення за житлово-комунальні та інші послуги в м. Запоріжжя та м. Бердянськ. На сьогоднішній день техніко-технологічні параметри та рівень сервісу для населення не має аналогів на ринку прийому платежів м. Запоріжжя. Автоматизована система передачі даних між підприємствами та пунктами надання фінансових послуг ПрАТ «ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС» працює в режимі реального часу, що дозволяє здійснювати прийом платежів із застосуванням різних технологій та методів, а саме:

  • 1) Прямо на пункті надавати платникам інформацію, необхідну для здійснення платежу: про нарахування та наявності або відсутності заборгованості за житлово-комунальні послуги.

  • 2) Здійснювати прийом платежів можна й іншим способом. У цьому випадку підприємство може надати тільки базу квартиронаймачів, без інформації про нарахування, яка буде передана на пункти надання фінансових послуг, а платникам при оплаті за житлово-комунальні послуги на вищевказаних пунктах залишиться назвати тільки суму платежу.

До того ж, платнику не потрібно запам’ятовувати або надавати у вигляді документів складні реквізити банку та підприємства для оплати за надані послуги (як це відбувається в більшості запорізьких банках). Для оплати необхідно лише назвати номер особового рахунку.

ПрАТ «ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС» також має можливість надавати підприємству реєстр зведених оплат, в якому можна побачити хто, коли і на яку суму здійснив оплату за звітний період, наприклад за місяць. Крім цього, платники, паралельно з оплатою за житлово-комунальні послуги, можуть оплатити за інші види послуг, що значно скоротить витрати їх часу.

Слід зауважити також, що щомісяця через пункти надання фінансових послуг лише у м. Запоріжжя проходить до 400 тис. осіб, а реальна пропускна здатність системи складає 600-700 тис. осіб у місяць.

Сервіс ПрАТ «ЗАПОРІЖЗВ’ЯЗОКСЕРВІС» має ряд вигідних переваг, таких як: прозорість системи; доступність (оскільки пункти надання фінансових послуг розташовані у кожному районі м.Запоріжжя, це робить процедуру оплати платежів за житлово-комунальні послуги більш зручною та простою); можливість відстежувати будь-який платіж від моменту його приймання до моменту надходження грошових коштів та інформації до постачальника послуг; обмін інформацією в електронному вигляді в режимі реального часу, можливість аналізу та прогнозування обсягів надходження грошових коштів для одержувачів; високий рівень безпеки системи, підключення необмеженої кількості користувачів й обробка необмежених обсягів інформації; масштабованість і висока ступінь захисту.

|

Пароль


 | Реєстрація

Забули пароль ?

Швидка оплата

Комунальні нарахування
До оплати приймаються:

visa and master card

Торгівельні марки:

Звертаємо Вашу увагу

Здійснювати платежі в пунктах надання фінансових послуг з мінімальними витратами свого часу можна в період з 1 по 10 і з 25 по 30 числа місяця.

Здійснивши платіж, перевіряйте квитанцію та гроші не відходячи від робочого місця контролера-касира.

З питань обслуговування звертайтеся до офісу за адресою: вул.Покровська, 21 або за телефоном 213-88-87

Приватне акціонерне товариство "ЗAПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" Ліцензія НБУ №21/1036-рк від 05.06.2023р.
Місцезнаходження: 01033, м.Київ, Голосіївський район, вул. Жилянська, 72А, код ЄДРПОУ 22116499
E-mail: support@zss.zp.ua Телефон гарячої лінії: 0-800-406-407