Вхід до системи оплат online
Про нас

ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" - це платіжна установа, яка надає послуги з переказу коштів з 1994 року.

На підставі ліцензії Національного банку України № 21/1036-рк від 05.06.2023 року ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" надає наступні види послуг з переказу коштів без відкриття рахунку:

  • переказ готівки від фізичної особи, фізичної особи-підприємця, Отримувачем яких є юридична особа, фізична особа та/або фізична особа-підприємець із зарахуванням суми переказу на її рахунок (відкритий у будь-якому банку, розташованому на території України);
  • переказ готівки від фізичної особи, фізичної особи-підприємця, Отримувачем яких є фізична особа та/або фізична особа-підприємець з видачею суми переказу готівкою;
  • переказ коштів від фізичної особи, фізичної особи-підприємця із застосуванням ЕПЗ, Отримувачем яких є юридична особа, фізична особа та/або фізична особа-підприємець із зарахуванням суми переказу на її рахунок (відкритий у будь-якому банку, розташованому на території України);
  • переказ коштів від фізичної особи, фізичної особи-підприємця із застосуванням ЕПЗ, Отримувачем яких є фізична особа та/або фізична особа-підприємець з видачею суми переказу готівкою.

ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" є власником торгівельного знаку IPS (ІnterPayServise).

ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" є сертифікованим під стандарт безпеки PCI DSS, що гарантує надійність та безпеку всіх фінансових транзакцій. Кожен місяць наші клієнти здійснюють понад 600 тисяч фінансових транзакцій, які проводяться як онлайн, так і офлайн.

Більшість з цих фінансових транзакцій - це оплати за комунальні послуги. Проте наш сервіс також дуже популярний для переказів оплат за інтернет, мобільний зв'язок, освіту та дитячі установи, харчування, благодійні внески, податки, збори в бюджет, орендні платежі, послуги медичних закладів, послуги центрів МВС та міграційні збори, штрафи, оплати за реквізитами та багато іншого.

ПрАТ "ЗАПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" завжди ставить на перше місце потреби своїх клієнтів та забезпечує надійність та безпеку фінансових транзакцій. Компанія використовує передові технології для захисту конфіденційної інформації клієнтів.

|

Пароль


 | Реєстрація

Забули пароль ?

Перехід на платіжний сервіс

Швидка оплата

Комунальні нарахування
До оплати приймаються:

visa and master card

Звертаємо Вашу увагу

Здійснювати платежі в пунктах надання фінансових послуг з мінімальними витратами свого часу можна в період з 1 по 10 і з 25 по 30 числа місяця.

Здійснивши платіж, перевіряйте квитанцію та гроші не відходячи від робочого місця контролера-касира.

З питань обслуговування звертайтеся до офісу за адресою: вул.Покровська, 21 або за телефоном 213-88-87

Copyright © 2016 ПрАТ "ЗAПОРІЖЗВ'ЯЗОКСЕРВІС" Ліцензія НБУ №21/1036-рк від 05.06.2023р.
Місцезнаходження: 01033, м.Київ, вул. Жилянська, 72А, E-mail: support@zss.zp.ua
Телефон гарачої лінії: 0-800-406-407